Виявляється, хороший сон і настрій залежать не тільки від зручності постелі та емоційної налаштованості, а й від того на якому боці ліжка спить людина.

Шотландські вчені несподівано з'ясували пряму залежність між цими аспектами. За їх висновками, люди, які засинають на лівій стороні ліжка, відчувають себе щасливішими за тих, хто займає праву сторону, передає "Телеграф".

Вивчаючи цей взаємозв'язок, дослідники опитали тисячу чоловіків і жінок. Значна частина опитаних - 36% - воліла б спати на самоті. Кожен десятий респондент вважає за краще спати з дитиною або з твариною.

41% людей, переважно жінки, сплять у позі ембріона. Вона характерна для дуже чутливих й емоційних натур. Про раціональних, розслаблених і розкутих особистостей говорить поза колоди: 15% людей сплять так, з витягнутими уздовж тіла руками.

Читайте також: 7 способів повернути здоровий сон

Популярні новини зараз

Мадонна показала Аллі Пугачовій, як потрібно робити пластику: "Ані Лорак не пощастило"

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

На складну, цинічну, але при цьому доброзичливу особистість вказує поза, при якій людина спить на боці з витягнутими перед собою руками. Любителі поспати на животі - це великі мрійники, чуттєві і сильні люди, зазначають учені.

Цікаво, що оптимальна відстань між подружжям у ліжку становить 2,5 см. Якщо вона збільшується, то це говорить про розлад у родині.