Мадонна, яка вчора удочерила двох чотирирічних дівчаток-близнючок з Малаві, показала шанувальникам першу фотографію дітей.

Знімок, де її старша донька Лурдес тримає дівчаток, співачка підписала: "Три красуні. Лола провела час з близнючками Стелою і Естер в дитячому будинку".

За інформацією таблоїду HELLO, 7 лютого Верховний суд Малаві дозволив Мадонні вдочерити сестер.

У суді розповіли, що мати дівчаток померла через тиждень після пологів у серпні 2012 року. За ними трохи доглядала бабуся, але забезпечувати їх вона не могла, тому Естер і Стеллу віддали у дитячий будинок.

Читайте також: Мадонна зворушливо вибачилася перед сином (ФОТО)

Популярні новини зараз
Дитина народилася з 26 пальцями на руках та ногах, але мама бачить у ній "Бога" Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Суддя Фіона Муайл впевнена, що Мадонна має всі можливості подарувати сиротам щасливе життя, бо живе в багатій країні в розкішному, просторому і комфортному будинку. До речі, співачка часто буває в Малаві з благодійною місією, сприяє появі дитячих лікарень та підтримує розвиток охорони здоров'я. Під час одного з візитів вона й побачила дівчаток.

58-річна співачка ретельно готувалася до прийому в свою родину нових членів. Півроку тому вона познайомила своїх близьких з малюками.

Мадонна вже має чотирьох дітей. 20-річна Лурдес і 16-річний Рокко – рідні діти співачки, а 11-річні Девід Банда і Мерсі – прийомні. Їх вона теж усиновила в Малаві в 2008 і 2009 роках.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", співачка та її колишній чоловік Гай Річчі відправили свого бунтівного сина Рокко заробляти собі на хліб, влаштувавши його кур'єром з доставки обідів.