Маріупольський державний університет підготував "Словник рекомендованих лексичних одиниць для використання в професійній діяльності журналіста", де навчає студентів, як правильно називати бойовиків.

Відповідні рекомендації опублікував журналіст Сергій Гришин на своїй сторінці в Facebook.

"Згідно з цим довідником, cепари і терористи - це ополченці ДНР / ЛНР. Саме так, "ДНР / ЛНР" без лапок ", - написав Гришин. Також, виходячи з "словника", титушек рекомендується називати просто найманці, а "колороди" - це проросійські активісти.

Читайте також: Донецький професор похизувався 17-річною коханкою (фото)

Нагадаємо, спільники бойовиків "ЛНР" не припиняють вести пропаганду на окупованих територіях. Тепер її поширюють на дітей. Вони створили комікс, в якому прославляють президента Росії Володимира Путіна і російські окупаційні війська.

Популярні новини зараз
Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Дитячий комікс назвали "Ввічливі чоловічки". Саме так прозвали російські війська, які окупували Крим і Донбас. У журналі описується казка. Негативними героями тут виступають Великий Свин, Жадібний Кролик і Гидкий Турчин.