В найближчі дні, вийшовши у двір, кияни можуть не знайти свого старенького та заржавілого автомобіля. Влада вирішила перемогти нікому не потрібні купи металобрухту та вивезти їх на звалища. Кажуть, що роблять це законно, а у власника "драндулєта" є час, аби самому відвезти кудись своє авто.

"На вікно машини чіпляємо оголошення, в якому попереджаємо власника, що через три дні машину буде вивезено з двору. Якщо людина не реагує на попередження, перевозимо автомобіль на звалище. Все робимо згідно Акту райдержадміністрації", - кажуть в Департаменті транспортної інфраструктури.

Додають, що вирішили почистити двори разом із "Київдорсервісом". Бо отримують дуже багато скарг від киян. Розчищення київських дворів від іржавих і давно непрацюючих автівок розпочали вперше. В найближчі дні від "ретро-автомобілів" почистять Троєщину.

Чиновники просять всіх киян, кому заважають старі автівки, надсилати фото машин та адреси, де вони стоять на офіційну сторінку департаменту в ФБ.

Що цікаво, новина з'явилась декілька годин тому, а кияни вже завалили чиновників світлинами своїх дворів. Найбільш активними виявились жителі Троєщини та Осокорків.

Популярні новини зараз

Тисяча порушень в день: у Києві запрацювала камера автофіксації з новою функцією

Курорт під Львовом перетворився на зимову казку — затамуйте подих і насолоджуйтеся красою

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще