Лікарі діагностували рак у британця Девіда Гіббітта у липні 2012 та дали чоловіку не більше 18 місяців життя. Він почав лікуватись маслом канабісу та зумів протриматись на два з половиною роки більше.

Як пише Daily Mail, 34-річний онкохворий пройшов хіміотерапію та хірургічне втручання, а після цього вирішив спробувати експериментальну медицину. Він купляв масло коноплі у місцевого дилера та платив йому по 50 фунтів за грам. В результаті чоловіку вдалось перенести дату смерті.

Перед вживанням масла Гіббітт звернувся до лікарів та копів. Вони не були проти, адже Девіду фактично було нема чого втрачати. На жаль, він пішов з життя кілька днів тому, адже хвороба почала розповсюджуватись на мозок та легені. Але канабіс дав ефект, на який не розраховували лікарі.

Сьогодні така медицина не дозволена у Сполученому Королівстві та в інших країнах. Проте Гіббітт при житті став активним борцем за легалізацію цього препарату. Родичі померлого чоловіка також вірять у цілющі властивості марихуани і надалі просуватимуть ідею Девіда.

Читайте також: Простий аналіз крові здатен виявити відразу п'ять видів раку

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

Олія канабісу містить активні канабіноїди та змінює сприйняття мозком реальності. Цікаво, що до середини XIX сторіччя слов'яни використовували її, як звичайну соняшникову олію.