Стали відомі цікаві факти з біографії короля поп-музики Майкла Джексона. Виявилось, що свого часу він хотів одружитися на 12-річній дівчинці, яка була донькою його друга.

Як пише Daily Mail, дивні факти з біографії Джексона оприлюднив його лікар Конрад Мюррей. За його словами, співаку сподобалась маленька акторка, яка є донькою його британського приятеля. Дівчинка також була закохана у короля поп-музики.

"Я хочу розповісти, ким насправді був Майкл Джексон. Це його історія, і він хотів, щоб про неї почув увесь світ", - заявив Мюррей.

Певна річ, що з огляду на вік дитини і її нездатність приймати зважені рішення, цей шлюб не відбувся. Відомо, що Джексон мав лише духовні почуття до дівчинки, і не про які збочення мови й не було.

Доктора Конрада Мюррея визнали винним у смерті Майлка Джексона, адже він неправильно виписав йому препарати, через що співак помер у 2009 році. Чоловік відбув половину з чотирирічного терміну у в'язниці.

Популярні новини зараз
Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Читайте також: Сім'ю Міка Джаггера увосьме чекає поповнення

Під час життя Майкла Джексона нерідко звинувачували у педофілії. Після його смерті одна з "жертв" зізналась, що звинувачення не були справжніми, а судитися зі співаком його змусив батько.