Американський співак Майкл Джексон був закоханий в 11-річну Герміону і навіть збирався з нею одружитися, якщо у нього не складеться союз з п'ятирічною дочкою одного друга.

Про це у своїй книзі з одкровеннями про життя зоряного пацієнта написав лікар Джексона, повідомляє Mirror.

За словами Конрада Мюррея, Джексон був закоханий в п'ятирічну дочку свого друга, актора Марка Лестера. А коли дівчинці виповнилося 12, запропонував вийти за нього заміж, але батько виступив проти, заявивши, що це суперечить законам Британії та США.

Тоді Майкл Джексон нібито знайшов собі інший об'єкт обожнювання, він захопився зіркою "Гаррі Поттера" актрисою Еммою Уотсон. Зазначимо, що їй тоді було всього 11 років, але, за словами лікаря, співак всерйоз планував одружитися на Уотсон.

Свою книгу з одкровеннями лікуючий лікар Джексона назвав "Ось і все" - на честь прощального туру легенди музики. Повідомляється, що ці мемуари, які вже обіцяють стати бестселером, будуть опубліковані у вівторок, 19 липня.

Читайте також: Чоловік 13 років прожив з небезпечним інструментом у шлунку

Нагадаємо, що короля поп-музики не раз звинувачували в педофілії. У 1993 році проти нього було порушено справу про розбещення 13-річного хлопчика. Але тоді все закінчилося мировою угодою з сім'єю, яка отримала щедру компенсацію у розмірі більше 20 мільйонів доларів. У 2004 році проти співака був поданий новий позов із звинуваченнями в розбещенні, але його виправдали присяжні.