Страховики збільшили суму страхових внесків по медичному страхуванню. Зробили вони це за рахунок інфляції. Через це компанії почали втрачати клієнтів. Більшість людей не готові платити такі суми на особисту страховку, і на страхування своїх співробітників.

Про це повідомляє "Фінансовий клуб". Найбільші в Україні компанії в сегменті добровільного медичного страхування збільшили в минулому році кількість полісів. У середньому цей показник зріс на 10-20%. Експерти пояснюють, що збільшення відбулося в основному завдяки зростанню вартості послуг через девальвацію.

"Середня вартість поліса виросла на 60%", - підрахував заступник голови правління СК "ІНГО Україна" Геннадій Мисник.

У той же час кількість клієнтів у страховиків не змінилося або навіть знизилося. Більшість компаній не готові продовжувати для своїх співробітників медстраховку. Директор департаменту особистих видів страхування СК "Альфа Страхування" Оксана Гончарко уточнила, що середня вартість поліса, в залежності від програми страхування і регіональності, становить від 3,5 до 8 тисяч гривень на рік.

Читайте також: Тільки чверть українців отримує "білу" зарплату

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Страховики готові працювати зі збитками, аби не втратити клієнтів. Гендиректор СК "Нафтагазстрах" Антон Кияшко підкреслив, що максимальне страхове покриття в їх компанії при оптимально можливій ​​мінімальній вартості склало в середньому 1200-1800 гривень на рік.

Страховики не прогнозують в цьому році кардинальних змін на ринку медстрахування. Вся справа в тому, що немає передумов для зниження собівартості медичних послуг. Також не спостерігається зростання інтересу людей до такого страхування.