Голова Гадяцької районної держадміністрації Олексій Матюшенко підписав документ про вивезення з міста та знищення усіх безпритульних тварин. Причиною такого рішення є розповсюдження вірусу африканської чуми.

"Було прийнято рішення вивезти та знищити безпритульних тварин з Гадячу. Ми не маємо змоги діяти по-іншому, оскільки це призведе до розповсюдження вірусу за лічені дні та вб'є усіх свиней. Більшість людей втратить роботу у галузі тваринництва", - написав Матюшенко на сторінці Facebook.

Він додав, що Харківський притулок відмовився перетримати тварин на час карантину. Матюшенко, за власними словами, готовий профінансувати будівництво притулку для тварин у Гадячі, якщо міська рада виділить територію та кошти.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна потрапила у ще один антирейтинг – ми лідируємо за кількістю безпритульних тварин на вулицях.

Сьогодні засідали та вирішували питання проведення подальших дій та заходів щодо ліквідації вірусу Африканської чуми...

Популярні новини зараз
Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще
Posted by Олексій Матюшенко on Monday, 10 October 2016