У Києві кілька тижнів тому з'явилися чутки про те, що хтось із жителів Воздвиженки знайшов свіже рішення проблеми пішохідного Андріївського - клонування пультів від болардів (пристрої. що блокують рух). Згодом, невідомі почали роздавати листівки, в яких вказано, що вони готові купити оригінальні ключі від болрадів за будь-які гроші. Як виявилось такі ключі не можна клонувати.

Про це розповіла на своїй сторінці у facebook Юлія Нікітіна, координатор процесу суспільного діалогу "ЕСТА Холдингу".

"Ми з Валентином Мондрієвським були дуже заінтриговані, оскільки по ідеї пульти неклоніруемие, вони саме тому такі дорогі. З іншого боку, передбачити, на що здатні народні умільці, складно, в загальному результату ми чекали з нетерпінням", - пише Нікітіна.

Чекати довелось недовго, продовження з'явилось досить швидко.

"Згодом стали розкидати оголошення по поштових скриньках житлових будинків пішохідної зони. Спасибі вам, власник телефонного номера 097 188 3999, тепер ми знаємо, що клонувати їх не вийшло. Крім того, тепер ми точно знаємо, на який саме вид несанкціонованого транзиту активістам потрібно буде звертати увагу після закінчення тестового періоду й запису з камер, боларди на Воздвиженці будемо оглядати з подвоєним інтересом", - розповіла Юлія.

Популярні новини зараз

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Читайте також: Токсична дорога: киян труять ртуттю на Кільцевій

Нагадаємо, що з середини червня Андріївський узвіз нарешті став пішохідним. Там запрацювали механічні боларди, які обмежують проїзд транспорту історичною вулицею.