У Києві кілька тижнів тому з'явилися чутки про те, що хтось із жителів Воздвиженки знайшов свіже рішення проблеми пішохідного Андріївського - клонування пультів від болардів (пристрої. що блокують рух). Згодом, невідомі почали роздавати листівки, в яких вказано, що вони готові купити оригінальні ключі від болрадів за будь-які гроші. Як виявилось такі ключі не можна клонувати.

Про це розповіла на своїй сторінці у facebook Юлія Нікітіна, координатор процесу суспільного діалогу "ЕСТА Холдингу".

"Ми з Валентином Мондрієвським були дуже заінтриговані, оскільки по ідеї пульти неклоніруемие, вони саме тому такі дорогі. З іншого боку, передбачити, на що здатні народні умільці, складно, в загальному результату ми чекали з нетерпінням", - пише Нікітіна.

Чекати довелось недовго, продовження з'явилось досить швидко.

"Згодом стали розкидати оголошення по поштових скриньках житлових будинків пішохідної зони. Спасибі вам, власник телефонного номера 097 188 3999, тепер ми знаємо, що клонувати їх не вийшло. Крім того, тепер ми точно знаємо, на який саме вид несанкціонованого транзиту активістам потрібно буде звертати увагу після закінчення тестового періоду й запису з камер, боларди на Воздвиженці будемо оглядати з подвоєним інтересом", - розповіла Юлія.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Читайте також: Токсична дорога: киян труять ртуттю на Кільцевій

Нагадаємо, що з середини червня Андріївський узвіз нарешті став пішохідним. Там запрацювали механічні боларди, які обмежують проїзд транспорту історичною вулицею.