На сьогоднішній день в Києві вводяться нічні маршрути наземного транспорту. Що ж стосується метро, ​​то технологічно це практично неможливо. Нічне вікно в 4-5 годин необхідне для проведення ремонтних робіт - заміни рейок, шпал, електрообладнання, ліквідації протікань на станціях, прибирання і так далі, - про це повідомляє vgorode.ua.

Нічна робота метро існує тільки в декількох містах з дуже розвиненою мережею, де при закритті однієї лінії на технічні роботи, пасажири можуть скористатися - паралельною. При цьому графік руху значно відрізняється від денного. У більшості мегаполісів існують нічні автобуси, оскільки наземний транспорт дозволяє розробити будь маршрути і навіть в ті райони, де немає підземки.

Насправді, не у всіх світових столицях метро працює цілодобово. Таку можливість змогли собі дозволити в Копенгагені, Берліні та Відні (цілодобово по п'ятницях, суботах і в день перед офіційними святами), а також в Стокгольмі (по п'ятницях і суботах). В інших країнах є таке ж тимчасове вікно, як і в Києві.

Читайте також: В метро Києва знову показують "Шерлока"

Нагадуємо, на сайті електронних петицій Київради з'явилася пропозиція зробити метрополітен Києва цілодобовим.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще