У Microsoft вирішили піти на рішучі кроки, щоб у найближчі роки забезпечити масовий перехід користувачів на нову Windows. Надалі Microsoft буде забезпечувати підтримку процесорів нових поколінь тільки в Windows 10.

Таким чином, користувачі не зможуть встановлювати на комп'ютери з новим "залізом" більш старі версії операційних систем Microsoft - наприклад, Windows 7 і Windows 8.

Підтримки старих версій Windows немає в повному обсязі вже для нинішнього покоління процесорів Intel Skylake.

І її зовсім не буде для прийдешніх поколінь процесорів як Intel, так і Qualcomm, заявляють в Microsoft.

Читайте також: Відтепер Google розуміє українську мову

Популярні новини зараз

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

Експерти відзначають, що нова політика компанії вигідна самій Microsoft і виробникам заліза, яким не доведеться піклуватися про сумісності зі старими версіями операційних систем. Однак таке рішення може обернутися для Microsoft втратою довіри з боку споживачів, які і так в останні роки компанію не шанують.

Нагадаємо, колишні співробітники компанії Google заснували власну фірму Jide Technology та створили найпопулярнішу операційну систему для смартфонів та планшетів Android для комп'ютерів. Своє творіння вони назвали Remix OS і вже презентували бета-версію.

Операційна система Remix має схожості із Windows. У ній є аналог "пуску", файловий менеджер, робочий стіл та інші необхідні речі.