Міністерство оборони закупило 95 тисяч комплектів неякісної військової форми.

Про це йдеться в повідомленны прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що Головне військове представництво Міноборони підписало акти прийому польових комплектів без перевірки та перерахувало постачальникам 15 млн грн.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею про зловживання службовим становищем відносно посадовців Головного військового представництва Міноборони.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у мережі показали зимову форму українських військових.

Популярні новини зараз
Непогашені борги за комуналку: 4 випадки, коли їх можуть списати Нова індексація пенсій: хто залишиться без довгоочікуваного підвищення Вікові обмеження: ПриватБанк обурив пенсіонерів дивними правилами Українським водіям готують нові штрафи з 1 листопада: за що каратимуть
Показати ще