На Луганщині проведуть службове розслідування щодо незаконних дій деяких членів батальйону "Айдар".

По це повідомили в Міністерстві оборони України.

За дорученням Міністра оборони Cтепана Півторака в найближчий час до місця розміщення батальйону в Луганській області прибуде група працівників української Військової служби правопорядку Збройних сил. Якщо вони встановлять провину підозрюваних бійців із "Айдару" у скоєнні незаконних дій, то їх буде притягнуто до кримінальної відповідальності відповідно до закону України. Службове розслідування призначили одразу після ознайомлення із відповідним документом голови Луганської адміністрації Генадія Москаля.

Читайте також: Мельничука звинувачують у викраденні директора "Укрспирту"

Раніше Москаль звинуватив бійців батальйону "Айдар" у вчиненні регулярних злочинів на Луганщині. Зокрема, в проникненні в помешкання мирних жителів напідпитку, влаштуванні стрілянин на вулицях населених пунктів. Тоді губернатор Луганщини повідомив, що "Айдарівці" поводять себе, як розбійники і така їх поведінка підриває довіру до українських військових та влади вцілому.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Ніна Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще