На Донбасі зростає невдоволення місцевого населення присутністю та діями російських окупаційних військ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Повідомляється, що 21 серпня кілька військовослужбовців 6-го окремого мотострілецького полку (Стаханов), водій, гранатометник та кулеметник, самовільно залишили передові позиції зі зброєю.

"Перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, вони на великій швидкості в'їхали легковим автомобілем у приватний будинок, внаслідок чого зруйнували майже половину оселі", - розповіли у ГУР.

Водночас, обурені мешканці побили п'яних "визволителів" та відібрали в них протитанковий гранатомет, щоб знищити їх автівку.

Популярні новини зараз
Непридатних будуть мобілізовувати: ВЛК скасовують статуси ухилянтам, ТЦК вже чекає Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам
Показати ще

Підготувала: Ася Рябошапка