Учора у військовому шпиталі відбулось справжнє військове весілля.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

Сергій Ющенко – пацієнт військового шпиталю, колишній боєць АТО одружився з Катериною – уродженкою Луганщини, яку він боронив від російського агресора.

Зазначимо, 40-річний уродженець Сумщини старший сержант-піхотинець Сергій Ющенко два роки відслужив у армії, та шість років - за контрактом у Сумському прикордонному загоні. До війська пішов добровольцем.

8 травня 2016 року в районі населеного пункту Кримське Сергій отримав серйозне скалкове поранення, перебуваючи на бойовому завданні.

Сергієві зробили низку операцій у харківському госпіталі. Потім його доправили до Львова для остаточного лікування та реабілітації, оскільки цей госпіталь спеціалізується на травмах спини.

Лікарі кажуть, що шанси звестися на ноги є.

Так, полковник медичної служби Олександр Алєксєєв розповів, що динаміка одужання пацієнта позитивна. І не зважаючи на травму нижньої ділянки хребта, військовослужбовець таки зможе ходити, якщо буде багато наполегливо займатись із реабілітологами.

Катерина та Сергій спочатку не планували пишної церемонії. Однак, знайомі вирішили зробити їм подарунок та залучили до організації свята одну з івент-агенцій Львова.

Церемонія пройшла у невеликому скверику на території госпіталю. Тут обладнали весільну альтанку, було багато квітів, повітряних кульок, жива музика та безліч гостей.

Окрім медичного персоналу та пацієнтів, молодят вітали волонтери навіть з-за океану.

Подружжя Ющенків стане дійсно військовим. Цього року Катерина вступила до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.