Глава київської міської організації ДемАльянс Анастасія Шимчук заявила про те, що Московський патріархат намагається заволодіти сквером на Дорогожичах, щоб побудувати там храм. Вранці вона стала свідком того, як місцеві жителі сваряться з настоятелем Ігорем Володимировичем, тому що будівельники вже почалb готувати фундамент і забили кілька стовпів.

"На будь-які заперечення і обурення жителів представник церкви відповідає стримано і холодно - цегляній новій великій московській церкві бути. Ймовірно, що з воротами для авто, житловим будинком для настоятеля і іншим. У нього є все для цього документи (законість яких ще треба перевірити). І йому плювати на те, що ця територія може мати різні функції, а частина будівництва займає прибудинкову", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Анастасія передбачає, що мирним шляхом вирішити питання не вийде і доведеться відстоювати місцевий скверик. Вона оголосила про початок акції по збереженню скверу на 6 годин вечора за адресою вул. Щусєва 8а, за будинком в сквері біля каплиці.

Читайте також: Московський патріархат отримає "особливий статус"

Нагадаємо, що екс-мер Києва Леонід Черновецький дозволив будівництво храму в сквері в 2010 році, але місцеві жителі і тоді були проти. Настоятелі домовилися, що побудують просто каплицю невелику.

Популярні новини зараз
Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще