Міністерство охорони здоров'я хоче закуповувати всі необхідні лікарські препарати безпосередньо у Організації об'єднаних націй.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі під час брифінгу.

"Ми хочемо, щоб Міністерство охорони здоров'я отримало можливість закуповувати препарати через Організацію об'єднаних націй, а не через інші фірми або Держагентства", - сказав міністр.

Він додав, що ООН вже має свою практику таких закупівель. Це могло б зекономити для державного бюджету України велику суму коштів.

"Якщо би ми використовували цю систему закупівель через організацію ООН в минулому році, то ми би зекономили 30-40% за різними програмама", - зазначив міністр.

Популярні новини зараз

Українка-заробітчанка розповіла, як в будинок заселилися окупанти, поки господаря немає вдома: "Вибрали за 1,5 мільйона євро"

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Квіташвілі також додав, що у найближчий час будуть внесені певні зміни до 376 постанови Кабінету міністрів щодо реєстрації лікарських препаратів. Завдяки цьому препарати будуть реєструватись назавжди, а не на п'ять років як це було раніше.

Раніше Україна вже повідомила про спрощення порядоку реєстрації ліків, які вже мали ліцензії в країнах ЄС, а також США, Канаді та Австралії.