Мобільний оператор "МТС-Україна" виводить на ринок перший тариф на послугу 3G для масового сегменту.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з інформаційним повідомленням, послуга "3G Безліміт" для масового сегменту буде доступна з 13 березня абонентам лінійок тарифів "Смартфон" і "Планшет". Вартість цієї послуги буде коливатися від 50 до 90 грн. в місяць.

Загалом 3G зв'язок буде доступно в чотирьох тарифних планах, а саме "Смартфон 0,25" (50 грн), "Смартфон 0,50" (90 грн), "Смартфон" (90 грн) і "Планшет" (70 грн).

Раніше, ще в січні, МТС уклала угоду з компанією "Трімоб" про національний роумінг. Це дозволило їй користуватися 3G (UMTS) мережею партнера в інтересах власних клієнтів.

Популярні новини зараз

Україна екстрено закриває кордони: жодних пляжів і концертів

Тіна Кароль налякала фанатів пластикою – губи й очі на все обличчя

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Важка хвороба дісталася доньки онкохворої Заворотнюк: "Симптоми дуже схожі"

Показати ще

"Нова послуга з цією ж вартістю буде актуальна і для нашої власної мережі, у міру її запуску. Тобто абоненти, які замовляють цю послугу, зможуть потім користуватися будь доступною 3G-мережею - хоч "Трімоб", хоч МТС 3G ", - уточнила ЕП прес-секретар МТС Вікторія Павловська.

МТС наприкінці лютого виграла у тендері з видачі 3G-ліцензій. Загалом розігрувалося три лоти. Дві інших ліцензії на 3G зв'язок дісталися іншим великим гравцям ринку мобільних послуг "Київстар" та life :).

Зокрема, найдешевший 3G-тариф (по 50 грн на місяць) буде доступний тільки в п'яти західних областях - Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій.