Американські вчені Університету Колорадо зазначають, що мухи-паразити знаходять своїх партнерів за звуком. Таким же чином комахи охотяться на своїх жертв.

Якщо колись побутувала думка про те, що для того аби знайти собі їжу мухи орієнтуються за запахом, то сьогодні вчені-біологи з США зазначають, що у цьому процесі вагому роль слід відводити і звуку.

Самці цикад використовують свої голосові властивості в якості приманки самок, тобто влаштовують своєрідні "серенади" для того аби вони прилетіли до них. Вчені провели дослідження із сотнями комах і з'ясували, що на звук летять і самці, які надіються там знайти собі самку, яка прибула на зазив. Таким чином, на таких своєрідних "тусовках" мухи знаходять собі партнера для розмноження.

Читайте також: Вчені пояснили, чому метелики кольорові

Як раніше повідомляв сайт znaj.ua, вчені назвали 44 вида мікроорганізмів, які муха переносить на своїх кінцівках. Мухи можуть переносити гострі кишкові та інші інфекційні захворювання людини. А представники певних видів здатні передавати збудники хвороби під час укусу.

Популярні новини зараз

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще