Майже 80 тисяч резервістів візьмуть участь у 25 бригадних навчаннях з бойовою стрільбою протягом 2017 року, причому кількість людей у порівнянні з минулим роком подвоїлася.

Зараз такі навчання тривають у Чернігівській області, й участь у них беруть близько тисячі резервістів. Про це журналістам повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає "Інтерфакс-Україна".

Він розповів, що збільшилася не тільки кількість задіяних резервістів, а й термін підготовки. Якщо минулого року навчання тривали 15 діб, то зараз – 30. Половина цього часу йде на відновлення навичок, половина - на бойове злагодження.

За словами начальника ГШ, такий експеримент себе виправдав.

Читайте також: Як українських резервістів готують до війни (фото)

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко разом вже 4 роки, пара показала приклад для наслідування: "Нам мало"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Командир 53-й ОМБр ВСУ Олександр Грузевич у свою чергу додав, що під час зборів, що тривають на Чернігівщині 13-14 лютого, будуть оброблені комплексні навчання з оборони певної ділянки і поразки умовного противника. Для виконання завдань задіють БМП і танк Т72, а підтримку надаватиме штурмова та армійська авіація.

У ході навчань уже визначилися бажаючі піти на службу в контрактну армію. Гузевич повідомив, що їх кількість – близько 80, серед них – 13 офіцерів.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що, підсумовуючи минулий рік, Муженко заявив про постійне посилення військ за рахунок комплектування армії та бойових підготовок.