Рок-гурт Red Hot Chili Peppers після концерту у Києві зустрівся з кумедними митниками у Білорусі. В аеропорті Мінська їх попросили залишити автографи на фотографіях та дисках гурту Metallica.

Музиканти RHCP прямували з Києва до Москви через Мінськ. Тамтешні митники показали, що "розбираються" у музиці, або просто захотіли отримати автографи невідомих зірок.

"Ми намагались пояснити білорусам, що ми не Metallica. Але їм було байдуже. Я залишив автограф на диску іншої групи", - розповів басист Red Hot Chili Peppers Флі в Instagram.

Він також додав, що в захваті від творчості Metallica. Але Флі та Роберт Трухільо (басист Metallica) - це різні люди.

Читайте також: Вакарчук перекричав Red Hot Chili Peppers

Популярні новини зараз
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення "Київстар" закриває один із найдешевших тарифів: що пропонує натомість ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору
Показати ще

Нагадаємо, виступ Red Hot Chili Peppers на столичному фестивалі UPark викликав справжній ажіотаж. Крім каліфорнійців гостей на "Олімпійському" розважали британці The Kills, Nothing but Thieves та український колектив The Hardkiss.