На Миколаївщині невідомі зловмисники спалили два поклонні хрести, які належали до Вознесенської єпархії УПЦМП. Хрести були спеціально встановленні на височині, щоб їх далеко було видно і кожен міг злегкістю побачити їх та прийти поклонитися. Трагедія сталася в Арбузинському та Первомайському районах. Злодії спочатку повалили їх, потім облили бензином та підпалили. В Арбузинщині зловмисники поряд розкидали ще й листівки із надписом: "Звільни країну від духовного рабства".

"Хрести були встановлені близько десяти років тому. Один арбузинський фермер поставив в чотирьох сторонах села такі хрести, ось один із них знищили. Думаємо, що до злочину немає відношення хто-небудь з інших церков, бо ми з усіма в хороших професійних та дружніх стосунках. А от судячи по записках залишених на місці злочину вважаємо, що це були місцеві сатанисти,"- каже отець Микола, прес-секретар Вознесенської єпархії.

Такий же випадок стався і у кінці минулого року у цих самих районах. Об"єктом знущань зловмисників є один і той же хрест.