Міністерство закордонних справ й надалі шукає працівників через інтернет. МЗС України пропонує роботу талановитій молоді в багатьох дипломатичних місіях.

"Друзі, інформація для тих, хто бажає долучитися до команди МЗС та поїхати працювати в одну з дипломатичних місій України за кордоном.

На сьогодні відкрито конкурси на заміщення вакантних посад в Тунісі, Аргентині, Німеччині, Йорданії, Ірані, Киргизстані, Італії, Лівані, Пакистані, Таїланді, Сінгапурі, Алжирі", - пишуть на сторінці МЗС у Facebook.

У повідомленні також йдеться, що Департамент менеджменту персоналу прийматиме заявки, і просить поширити інформацію серед зацікавлених: "У зв'язку з великою кількістю отриманих на електронну пошту резюме пошукачів, просимо уважно ознайомитися з умовами участі в конкурсі http://mfa.gov.ua/ua/about-mfa/career/contest-сonditions та з переліком документів, які подаються для участі в конкурсі". На сайті наголошують, що кандидат вважається таким, що бере участь у конкурсі, лише після подання до Департаменту менеджменту персоналу МЗС повного пакету документів.

Читайте також: Українські консули відвідали українця в російській тюрмі

Популярні новини зараз

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Відома українська телеведуча Алла Мазур зізналася, що у неї рак: "Шлях не буде легким"

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Показати ще

Також, на сайті МЗС України зявилось повідомлення про 8 ключових досягнень української дипломатії в 2015 році. До таких віднесли: завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС; виконаний у повному обсязі план дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для громадян України; з 1 січня 2016 року прийняли ПВЗВТ; Україну обрали непостійним членом Ради Безпеки ООН; відмовились від позаблоковості та обрали шлях на досягнення критеріїв, необхідних для вступу в НАТО; спростили взаємодію консул-громадянин; реформували та оптимізували системи МЗС; розширили перелік країн з безвізовим в'їздом для громадян України, який на сьогодні включає 59 держав.