Подільський мостовий перехід, який мав сполучити обидва береги Києва та розвантажити транспортні магістралі міста, не можуть добудувати через брак фінансування. На це потрібно майже чотири мільярди гривень.

Про це повідомляє "Доступ до правди", посилаючись на відповідь Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації. У 2012 році кошторис будівництва Подільського мосту 7 мільярдів 628,151 мільйона гривень. На початок цього року виділили лише 3,7 мільярда. У департаменті розповіли, що на початок року планують виділити на будівництво ще 40 мільйонів гривень.

На початок 2016 року міст профінансовано на суму 3 мільярди 684,426 мільйона гривень. Лише будівництво однієї лише естакади у 2011 році витратили 175,63 мільйона гривень.

Читайте також: У Києві проведуть новий конкурс на посаду головного архітектора столиці

Генеральним підрядчиком об'єкту є ПАТ "Мостобуд", а генеральним проектувальником – ПАТ "Київсоюзшляхпроект". Акціонерами підрядчика є Володимир Продивус з власністю у 51% і Світлана Продивус - 21%. Він був нардепом від "Партії регіонів" й головою парламентського підкомітету з питань житлово-комунального господарства

Популярні новини зараз
Навколо владимира путіна почалися суперечки і він змушений йти на поступки: "Ми розуміємо, що там відбувається" Підслухала рецепт у черзі – тепер готую так завжди: вінегрет стане набагато смачнішим, є один секрет Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше
Показати ще

Договірна ціна на будівництво мосту складала 1,42 мільярда гривень. Згодом строк контракту продовжили до 2011 року, а вартість будівництва зросла до 2,57 мільярдів гривень.