Дніпро у столиці катастрофічно змілів. У столичній акваторії з'явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами.

Про це повідомляє kievinform.

Представників ЗМІ вивезли на катерах до середини Дніпра та показали низку новостворених островів. У заході взяли участь народні депутати та депутати Київради, представники Мінекології, Державної екологічної інспекції України, експерти Національної екологічної Ради України, Асоціація рибалок України, ГО "Еко Громада", Водно-моторний Клуб "Видубецький", Михайло Ковальчук ГО Націонал-патріотичний рух України , Юрій Василець ГО Україна Воля Життя та Мотін Федор ВГР Лівий Берег.

Посередині Дніпра можна стояти по щиколотку у воді. Споживче ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не для блага річки та суспільства, прибираючи наноси, а тільки видобуваючи пісок на продаж. У результаті між мостом Метро і мостом Патона, на середині річки, стало настільки мілко, що вже з води визирають "нові" острови.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що річка Дніпро знаходиться на межі екологічної катастрофи.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще