Сьогодні столичним водіям доведеться змінити маршрути – на виїзді з Лесі Українки до Дружби Народів обмежать рух.

Про це повідомляє КК "Київавтодор".

З 15:00 до 20:00 години 21 вересня буде обмежено рух транспорту у зв'язку з ремонтними роботами на дорогах.

"У рамках робіт з поточного ремонту вулично-шляхової мережі заплановано фрезерування старого асфальтобетонного покриття з'їзду з бульвару Лесі Українки на бульвар Дружби Народів. У зазначений час буде частково обмежено рух автотранспорту в місці виконання робіт", – сказано в повідомленні.

Читайте також: Велосипедисти Києва влаштують марафон у центрі міста

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що завтра велосипедисти Києва відзначають Всесвітній день без авто. У межах святкування мешканці столиці проведуть акцію на підтримку велосипедистів у центрі міста, на Майдані Незалежності – "На велосипеді на роботу".