На Гавайських островах з'явився незвичний сервер. Підкорюванням хвиль там зайнявся одноокий кіт на ім'я Кулі. Серфінгом він займається разом зі своїми власниками - Олександрою Гомесом і Крістою Літтлтон. Він займається цим захоплюючим видом спорту вже протягом року в Гонолулу.

Вперше він почав підкорювати хвилі, коли йому було лише шість місяців. 25-річна Олександра Гомес підібрала його, ще бездомним кошеням. Тоді він важив трохи менше, ніж 500 грамів. Кошеня було худим та голодним. Через деякий час він підріс та зміцнів.

Читайте також: Хаскі полював на мишу і застряг у кріслі (відео)

Поступово кіт перестав боятися води. Він призвичаївся до водних процедур, коли його власниця використовувала ванну під час його відновлення від операції на оці.

Вперше, за словами Гомес, коли його випустили у відкриту воду, він плавав на дошці неподалік біля берегової лінії, а власниця завжди перебуває поряд з ним. Також на Кулі, за необхідності, вдягають рятувальний жилет.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Власниця наголосила, що старається не брати кота на серфінг, коли вирує занадто вітряна погоду, адже тоді вода занадто непередбачувана. Крім цього дошку для серфінгу спеціально переобладнали, щоб тваринці було зручніше підкорювати хвилі.