Вчора, 20 червня, у місті Фастів, що на Київщині правоохоронці затримали 19-річного крадія, що обікрав місцеву церкву. Такою інформацією поділився портал "Украина Криминальная".

Згідно з повідомленням, вчора зранку до Фастівського відділу поліції надійшло повідомлення від 32-річного місцевого жителя про те, що з місцевої церкви викрали грошові кошти, хрестик та срібний ланцюжок. На місце події зразу ж виїхали правоохоронці.

На місці інциденту поліція встановила, що крадії потрапили всередину храму шляхом віджиму металопластикового вікна. Крадіжку здійснили вночі, коли церква була зачинена для прихожан.

Правоохоронці затримали мешканця Дніпропетровської області. Чоловік зізнався у скоєному.

Відкрито кримінальне провадження. Слідство триває.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 19 жовтня: фінанси тельців, спілкування левів та борги скорпіонів В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Показати ще

Читайте також: Київські копи будуть шукати наркоторговців за допомогою дронів

Нагадуємо, вчора у Києві, на Троєщині невідомі жорстоко побили та пограбували пенсіонера прямо по серед вулиці.

Так, невідомий чоловік накинувся на пенсіонера, який переходив дорогу в недозволенному місці, побив його, відібрав сумку і втік.