Біля станції столичного метрополітену "Лівобережна" та на Русанівці запрацював велостартап, що отримав назву "25-та година". Він дає можливість доїхати від метро додому або з дому до метро на орендованому велосипеді безкоштовно.

Портал "Вечірній Київ" повідомив, що з ця послуга буде безкоштовною з червня місяця, оскільки акція проводиться в рамках експерименту. Організатори стартапу пояснили, що велосипед їде швидше за пішоходів, автомобілі та автобуси, які стоять в заторі, і допомагає зекономити час. Таким чином ви додаєте собі 25-ту годину доби.

Згідно з повідомленням, наразі в тестовому режимі працює 2 станції. Одна з них - метро "Лівобережна" поблизу готелю "Турист", а друга - Русанівка, бульвар Давидова, 12. Безкоштовний експеримент проведуть в будні з 08:00 до 10:00 та з 18:00 до 20:00.

Читайте також: У Києві відкриють кафе на деревах

Нагадуємо, в Києві в парку "Позняки" почала працювати бібліотека під відкритим небом. Програмою проекту передбачено різні заходи для букіністів - книжкові ярмарки, буккросинг, пікніки з письменниками і поетами, автограф-сесії, тематичні тижні і багато читання.

Популярні новини зараз
Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки Ви їсте, а гроші з рахунку вже "тікають": клієнтам "Київстар" примусово підключають послуги Ціни на борошно в Україні досягли рекордних: скільки коштує сьогодні Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців
Показати ще

Основною ідеєю автори називають поширення позитивного ставлення до читання серед населення, а також популяризацію літератури. Одними з основних відвідувачів організатори хочуть бачити саме дітей, для виховання в них любові до читання.