Вранці на Майдані почали збиратися так звані мітингувальники. Замість звичного місця збору проплачених акцій, на верхньому виході з метро Хрещатик, люди починають формувати колону біля МакДональдс.

Публіка "невдоволених" досить передбачувана: пенсіонери та студенти.

Учасники акції стоять маленькими групами, зі своїми знайомими, оскільки кожному, хто приведе друга, видадуть більше грошей. Студенти розповіли "Знай", що їм пообіцяли заплатити 75 гривень за участь в акції протесту. Правда, молоді люди не відразу згадали, проти чого вони протестують. За допомогою інших мітингувальників з'ясували, що акція буде націлена проти підвищення тарифів.

До кожної групи підходить пенсіонерка з блокнотом і відмічає присутніх, аби скласти "кошторис".

Пізніше до учасників акції приєднався чоловік у камуфляжній формі. Спочатку він сказав, що виступає проти урізання пільг, а потім заявив, що взагалі не має стосунку до протестуючих і просто йшов снідати.

Популярні новини зараз

Садовий пообіцяв львів'янам "вечірку" на Різдво: "Який локдаун?"

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Переможниця "Танці з зірками" зробила нечуваний жест, українці затамували подих: "Санта чи Саніна?"

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще

Раніше "Знай" писав про мітинг проти мера Києва Володимира Кличка під Київською міською адміністрацією, що відбудеться сьогодні. За участь у заході в соцмережах пропонували по 75 гривень за 3 години. Антон Геращенко назвав організаторами заходу опозиційних депутатів.

Нагадаємо, що радник міністра МВС Антон Геращенко запропонував ввести кримінальну відповідальність за організацію та участь у мітингах за гроші. Законопроектом передбачаються штрафи в кілька тисяч гривень для учасників і позбавлення волі на 3-5 років за організацію.