Вранці на Майдані почали збиратися так звані мітингувальники. Замість звичного місця збору проплачених акцій, на верхньому виході з метро Хрещатик, люди починають формувати колону біля МакДональдс.

Публіка "невдоволених" досить передбачувана: пенсіонери та студенти.

Учасники акції стоять маленькими групами, зі своїми знайомими, оскільки кожному, хто приведе друга, видадуть більше грошей. Студенти розповіли "Знай", що їм пообіцяли заплатити 75 гривень за участь в акції протесту. Правда, молоді люди не відразу згадали, проти чого вони протестують. За допомогою інших мітингувальників з'ясували, що акція буде націлена проти підвищення тарифів.

До кожної групи підходить пенсіонерка з блокнотом і відмічає присутніх, аби скласти "кошторис".

Пізніше до учасників акції приєднався чоловік у камуфляжній формі. Спочатку він сказав, що виступає проти урізання пільг, а потім заявив, що взагалі не має стосунку до протестуючих і просто йшов снідати.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на четвер 21 листопада: чудовий привід для голосного сміху

Пальчевський втратив довіру до ″Слуги народу″: ″І ці люди приймають доленосні рішення для нашої Батьківщини″

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

Раніше "Знай" писав про мітинг проти мера Києва Володимира Кличка під Київською міською адміністрацією, що відбудеться сьогодні. За участь у заході в соцмережах пропонували по 75 гривень за 3 години. Антон Геращенко назвав організаторами заходу опозиційних депутатів.

Нагадаємо, що радник міністра МВС Антон Геращенко запропонував ввести кримінальну відповідальність за організацію та участь у мітингах за гроші. Законопроектом передбачаються штрафи в кілька тисяч гривень для учасників і позбавлення волі на 3-5 років за організацію.