На знаменитій столичній Пейзажній алеї встановили нову скульптуру, яку назвали "Аліса". Вона розмістилась у дитячому арт-просторі "Аліса у Країні мрій". Відкрили статую 28 травня.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Автором нової скульптури, яка прикрасила місто, став київський скульптор Костянтин Скритуцький. Він створював її протягом трьох років. На виготовлення "Аліси" у нього пішло дві тони бетону, кераміки, мозаїки та металу.

"Відкриттям цієї скульптури авторський колектив закінчує створення дитячого арт-простору "Аліса у Країні мрій", яке тривало вісім років", — розповіли у адміністрації.

Читайте також: У день Києва на Русанівці запрацюють кольорові фонтани

Також у КМДА зазначили, що протягом усього дня у дитячому арт-просторі "Аліса у Країні мрій" тривало казкове дійство. Його поставили за мотивами творчості письменника Льюїса Керрола. Дійство отримало назву "Алісо — це кияни, кияни — це Аліса".

Популярні новини зараз

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

Аллі Пугачовій - 72: Галкін з дітьми вразили сюрпризом, готують лише раз на рік

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Нагадаємо, у столичному парку "Кукулямбія" відкриють перший в Україні навчально-розважальний агропарк у кукурудзяному полі. Він займе площу близько 10 гектарів на Великій Кільцевій.