В Івано-Франківській області збільшилася кількість самогубств. Повідомляє прес-служба ДСНС.

30 березня в лікарню була доставлена дитина 14 років, яка намагалась повіситися. Про причини, які штовхнули дитину на такий вчинок, нічого не відомо.

Окрім того, 31 березня в селі Ліски близько 12 години дня в лісовий посадці знайдений повішеним 30-річний чоловік. У селі Братківці 23-річний місцевий житель у такий же спосіб скоїв самогубство.

"Безумовно серію самогубств можна пов'язати з астрологічними явищами. Сонячне затемнення 20 березня збігається з весняним рівноденням. Також подія припадає на спадний місяць і на так звані" нульові дні ". Наші предки вважали цей період звільненням від старого і початком чогось нового. Сонячне затемнення буде найсильнішим з 1999 року. У той же час намічається місячне затемнення на 4 квітня. У період місячних затемнень у людей збільшується емоційність. Спливають недозволені проблеми, будь-який розлад, розчарування, нервове напруження посилюється в кілька разів. У період між двома такими астрологічними подіями ніжно позбутися негативу і мислити лише позитивно ", - повідомила" Знай "астролог Роксолана.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, Україна входить в категорію країн з високим і найвищим рівнем самогубств у Східній Європі.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Українці поскаржилися Григорію Решетнику на вибір "Холостячки" Злати Огнєвіч: "Більше дивитися не буду"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Згідно з офіційними даними ВООЗ, щорічно добровільно з життям у країні прощаються близько 12 тисяч осіб, серед яких, як правило, чоловіки у віці 25 - 45 років.