Мер Києва Віталій Кличко презентував місту проект оновлення та розвитку зоопарку столиці. Про це повідомляє сайт КМДА.

На презентацію проекту очільник міста прийшов з левеням в руках та заявив, що тварини завжди дарують позитив, який повинні отримувати всі відвідувачі зоопарку.

"Навколо Київського зоопарку було багато спекуляцій, різноманітних чуток – то забудують його, то за місто нібито збираються перенести. Я зразу сказав: столичний звіринець однозначно залишиться там, де він знаходився історично. Але ми зробимо його кращим, привабливішим і однією зі справжніх візитівок нашого міста", - сказав Кличко.

Ще в 2010 році зоопарк Києва потрапив до антирейтингу звіринців світу, в 2014 заборгованість підприємства складала 10 млн. грн..

"Ми змінили керівництво звіринця, провели аудит, запросили вітчизняних і європейських експертів для розробки концепції розвитку зоопарку – і вже готові її презентувати. В минулому році зоопарк сплатив борги, запровадив прозору систему закупівлі кормів, розпочав обмін самотніми тваринами з іншими зоопарками світу. Для відвідувачів тепер діє електронний квиток, на території зоопарку працює мережа Wi-Fi", - додав мер.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Показати ще

Кличко також розповів про досягнення зоопарку.

"Ми за короткий час змогли витягнути Київський звіринець із ганебного переліку найгірших зоопарків світу та сьогодні ведемо переговори про поновлення членства в Європейській асоціації зоопарків та акваріумів, звідки наш зоопарк виключили в 2007-ому році. Це дозволить київському звіринцю обмінюватися найбільш цінними видами тварин з великими зоопарками Європи", - сказав він.

Вартість реконструкції звіринцю за попередніми оцінками складає близько 300 мільйонів гривень, які Кличко планує взяти як з бюджету міста так і від меценатів.