Під арештом в одну мить опинилось усе обласне керівництво лісової галузі: голова Рівненського управління мисливського господарства, його попередник і 8 директорів лісгоспів області. Затримали їх за обвинуваченням у дачі хабара перевіряючим зі столиці.

Про це повідомляє "Багнет".

Як повідомив міністр МВС Арсен Аваков на свій сторінці в Facebook, працівники Управління захисту економіки Нацполіціі спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію. В результаті змогли запобігти корупційний складовій у лісгоспах від нижчої ланки до верхівки.

[[{"fid":"62171","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Задержание работников лесагентства","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Задержание работников лесагентства"},"type":"media","attributes":{"alt":"Задержание работников лесагентства","title":"Задержание работников лесагентства","class":"media-element file-default"}}]]

За словами міністра, щоб спокійно працювати "по закону", директора лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їх перевірок.

Популярні новини зараз

У київській лікарні дитину розчавило дверима, крик жаху матері почуло все місто: відео

Новий Трудовий кодекс набув чинності: "чорних" працівників позбавлять субсидії, а вихідних стане менше

Курс валют на 17 січня: долар дав гривні жорстокий урок

Безвіз не працюватиме, як раніше: Європа змінює правила для українців

Показати ще

"Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які "сумлінно" працювали навіть у вихідні дні", - написав Арсен Аваков і уточнив, що колишній керівник пішов зі свого поста всього місяць тому.

Як стало відомо, затримані лісники зібрали 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів. Ці гроші вони привезли керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень.

Сам міністр ім'я перевіряючого, якому приготували хабар, не називає. Але з власних джерел в правоохоронних органах, нам стало відомо, що гроші готували для якогось Анатолія Онашко, який числиться радником в Лісагентстві. І саме він очолює комісію з перевірки роботи лісгоспів в Рівненській області. У своїх перших показаннях, лісники заявляють, що цю суму перевіряючий Онашко вимагав від них щомісяця в якості "відкату" за спокійну роботу.

Міністр МВС підкреслив, що факт правопорушення зафіксований якісно: задокументовані і ті, хто брав і ті, хто давав. Тому є надія, що винних буде покарано.