На територію Донбасу перекидається все більше вищих офіцерів із Росії. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук радник міністра МВС Зорян Шкіряк.

"Практично щодня прибувають найманці з Росії, а також військовослужбовці регулярних частин ЗС РФ. На території Донбасу збільшується кількість вищих офіцерів ГШ, ГРУ ГШ ЗС Росії та ФСБ" - констатує Шкіряк.

Він повідомляє про постійні переміщення, перегрупування та концентрацію російсько-терористичних військ по всьому фронту. За його словами це вказує на те, що ворог веде підготовку та планує поновлювати активні бойові дій.

"Путін показово і нахабно ігнорує будь-які дипломатичні домовленності та підписані Мінські угоди. Є всі ознаки того, що він взяв вектор на подальшу ескалацію конфлікту і налаштований продовжувати війну на Донбасі", - повідомляє радник мініста МВС.

Шкіряк каже, що у підконтрольних терористам районах Донецької та Луганської областей проводиться активне стягування важкої військової техніки. Також спостерігається переміщення танків, систем залпового вогню, ствольної та самохідної артилерії.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: гучний скандал у Зеленського, масові заворушення в столиці і звільнення тисячі чиновників

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще

На схід України, за словами Шкіряка, Росія кожен день направляє колони вантажівок зі снарядами та пальним. Для забезпечення тилів використовується також залізничне сполучення.

"Російська армія активно розгортає підрозділи тилового забеспечення на донецькому, луганському, артемівському та маріупольському напрямках. Найбільша концентрація ворожих сил помітна в Донецьку, Горлівці, Новоазовську, Краснодоні, Макіївці та ін.", - пише Зорян Шкіряк.

Радник міністра МВС резюмував, що ніякого відведення важкого озброєння не відбувається. Загальна ситуація свідчить про можливий плацдарм, який готує Росія, для подальшого наступу навесні.