У спальному районі столиці - Троєщині з'явиться найвище у світі графіті, автором якого є італійський художник під псевдонімом "2501".

Як передає УНН, про це повідомив ініціатор створення серії графіті у Києві Гео Лерос.

"У Київ прилетів італійський художник "2501" і ми уже їдемо до стіни, яка знаходиться на Троєщині. Це буде один із найвищих муралів у світі, висота будинку 24 поверхи", — повідомив Лерос.

Читайте також: 25 об'єктів стріт-арту на грані вандалізму (фото)

Що саме буде зображено на стіні, поки не відомо. Зазначимо, художник уже працює над створенням муралу на проспекті Маяковського 1В.

Популярні новини зараз
Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити Навіть 200 мл води – і техніку розірве: як захистити квартиру без опалення під час морозів Треба лише віднести документи до ПФУ: як підвищити пенсію за 320 грн Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі
Показати ще