Представник знаменитої акторської династії Дмитро Ступка і його наречена Поліна Логунова узаконили свої відносини, повідомляє "Сегодня".

На церемонію розпису було запрошено чимало гостей. А найцікавішим подарунком для молодят стала гумова лялька, точна копія Поліни. "Тому, якщо Поліна коли-небудь на мене образиться і піде спати в іншу кімнату, у мене є лялька, з якою мені буде ненудно", коментує подарунок Дмитро Ступка, але хто зробив такий "вишуканий" подарунок не розповідає.

Читайте також: На травневі свята відпочиватимемо 6 днів

Ініціатором такого термінового розпису стала наречена."Це було моє бажання. З самого початку наших відносин ми обговорювали з Дімою тему моєї можливої вагітності. І зійшлися на тому, що обидва вже дозріли до того, щоб стати батьками. Тому і не хотіли тягнути з розписом до літа. А раптом на той час я вже завагітнію? Я хотіла, щоб все було за правилами, тому ми і розписалися. Зараз я ще поки не в положенні, але ми всіляко до цього готуємося: ходимо по лікарях, здаємо аналізи", - коментує Поліна Логінова їх таке незаплановане весілля.