Виставку "Маріуполь - місто, яке обороняється" триватиме у Київської фортеці до 31 травня. За тиждень її відвідали понад тисячу киян. В якості експонатів виставлені фрагмент СМЕРЧу та картину "Нехай зрозуміє кремлівська тварина, що Маріуполь — це Україна!".

Виставку ініціював генерал-лейтенант та керівник сектору "М" у зоні АТО Сергій Попко. "Союз учасників миротворчих операцій" привіз експонати з фронту з поміткою "Музей АТО".

"Виставку зроблено спільно із "Союзом учасників миротворчих організації", збираємо кошти для солдат. За тиждень виставку побачило понад 1000 відвідувачів", - сказала "Знай" заступник директору "Київської фортеці" Оксана Новікова-Вигран.

Головні експонати виставки – докази російської агресії під Маріуполем та творчість солдат в волонтерів. Голова ради "Союзу учасників миротворчих операцій" Сергій Грабський сказав, що подібні виставки плануються і з інших міст, що перебувають у зоні конфлікту.

"Щоб узяти Маріуполь, потрібна 50-тисячна армія. Брати місто "в лоб" ніхто не буде. Але атмосфера зараз депресивна, бойовики періодично атакують село Широкине, що поблизу", - сказав Грабській у коментарі для ЗМІ.

Популярні новини зараз

19-річна онука Ющенка влаштувала нічні покатеньки з маленьким другом

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

Показати ще

Виставка триватиме до 31 травня за адресою Київ, вул. Госпітальна, 24а. вхід – 3 гривні для дорослих, 1,5 – для дітей.