Нацбанк вирішив порахувати кількість гривневої готівки в обігу в Україні та визначити кількість банкнот, яка припадає на кожного українця.

Як повідомляє НБУ на своїй офіційній сторінці в Facebook, загальна сума готівкових коштів, що знаходяться в обігу в Україні, станом на 1 липня 2016 року становить 307,4 млрд грн. В Нацбанку також повідомили, що перше місце за кількістю в обігу належить банкноті номіналом 200 гривень(20%), за нею йде банкнота номіналом 1 гривня ( 17%).

Читайте також: Нацбанк випустить 2 нові монети

При цьому, на одного українця в середньому припадає 65 банкнот різної номінації і 278 штук розмінних монет, вирахували в НБУ.

Найціннішою монетою вважається залізна гривня - їх всього 4% від загальної кількості монет (12, 4 млрд.шт на суму 1,9 млрд грн), а серед паперових купюр найрідкіснішою вважається 20-гривнева купюра з портретом Івана Франка - їх всього 5% від загальної кількості паперових банкнот (2,8 млрд. шт на суму 305,4 млрд грн).

Популярні новини зараз

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Як повідомлялось раніше, глава міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запропонував українцям готівку замість пільг. Насалик пропонує виплачувати гроші тим громадянам, які будуть економно витрачати тепло.