В Житомирській області проводили рейди за участі бійців Національної гвардії та поліції проти незаконного видобутку бурштину. 30 військовослужбовців вже повернули до місця постійної дислокації.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії у Facebook. Спецоперацію проводили в лісових масивах поряд із селами Обище, Лопатичі, Устинівка, Рудня Хачинська Олевського району. Там протягом останнього часу фіксували велику кількість незаконних копалень.

Правоохоронці проводили рейди, щоб обмежити до них доступ. На постраждалих від таких копалень землях проводиться роботи по відновленню та рекультивації земель.

Читайте також: Скільки коштує нелегальний бурштин

На лісових дорогах Олевського району виставлені блокпости, які контролюють родовища бурштину. За період спецоперації правоохоронці затримали 39 підозрюваних у злочинах.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Місцеві поліцейські наголосили, що масовий видобуток вдалося повністю зупинити. Але все ще продовжують ловити поодиноких порушників.

Фахівці оцінили, що варварське видобування бурштину в Олевському районі знищило та пошкодило екосистему на площі у 185 гектарів. Відновлювані роботи провели на 60 гектарах лісових масивів.