Націоналістична організація "Добровольчий рух ОУН" розгорнула табір на житомирській трасі. Активісти хочуть перешкодити входу в Київ "хресній ході", яку організували Українська православна церква Московського патріархату.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua у Facebook. На автобусній зупинці "Сосновий бір" перебуває майже 30 людей. Поліція оперативно прибула на місце події й завадила їм поставити наметове містечко Правоохоронці пригнали не менше семи поліцейських автобусів і два автозаки).

Активісти вирішили не ставити намети, а розбили табір з польовою кухнею. Правоохоронці погодились на такий компроміс. Після цього спецпідрозділи, який чергували поряд з контрольно-пропускним пунктом, виїхав. На місці залишилися лише бійці батальйону "Миротворець".

Учасники хресної ходи перебуває приблизно за 40 кілометрів від Києва. До столиці вони планують підійти 26 липня. Вже наступного дня учасники ходи планують пройтися від Кільцевої дороги до Володимирської гірки.

Правоохоронці наголошують, що незважаючи на наміри націоналістів не пропустити хресну ходу до міста, вони забезпечуватимуть порядок під час руху акції.