Нова поліція штрафує вже не тільки водіїв, але й пішоходів. "Адамінка" накладається на громадян за перехід проїжджої частини у невстановленому місці або на червоне світло світлофора, навіть в тому випадку, якщо на дорозі немає машин. "Якщо у вас виникне бажання перейти дорогу в невстановленому місці, будьте готові викласти 51 гривню в якості штрафу", - повідомляється на сайті "Перший криворізький".

Так з 1 січня по 1 березня цього року харківські копи виписали 209 постанов пішоходам, які переходили дорогу в недозволеному місці, повідомляє прес-служба патрульної поліції Харкова. У кожному випадку йдеться про вищевказаної суми.

Читайте також: Поліція вважає зниклого водія "BlaBlaCar" загиблим

Наприклад, в Сінгапурі за перехід дороги в недозволеному місці з порушника знімається плата в розмірі 370 доларів США. В Італії за таке ж порушення пішоходи платять 50 євро. У Бельгії викласти 50 євро доведеться за перетин дороги на червоне світло. У той же час, в Кенії, де пішоходи часто гинуть на дорогах, перехід дороги в недозволеному місці прирівнюється до спроби суїциду і карається гігантським штрафом або тюремним ув'язненням терміном до 2-х років.

Як відомо, 13 січня 2016 року Кабмін прийняв постанову №94 "Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки", в зв'язку з цим був розроблений проект "Про функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі", який вже впроваджується.

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців
Показати ще