32-річний Олексій Макаров із Харкова отримав 5 років позбавлення волі за захоплення Харківської ОДА, за хуліганство та активну участь у суспільних заворушеннях. Таку постанову ухвалив Київський районний суд. Міліції вдалося затримати чоловіка лише на початку лютого цього року. Проте Макаров подав апеляцію на рішення суду, тому він досі на волі.

"Розгромлення приміщення ОДА влаштувала група російських найманців на чолі із чоловіком, якого називали "Моторола" Після першого очищення ОДА Харкова нікого не покарали і це стало причиною здійснення другого захоплення приміщення у квітні минулого року. Тоді зарештували 65 учасників квітневого захоплення і всі вони, окрім двох осіб, потрапили у СІЗО. Завдяки цьому налагодилася ситуація. А от учасники першого березневого захоплення довгий час були не покарані", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, у березні минулого року невідомі молодики захопили Харківську адмінбудівлю та встановили на ній російський прапор. Першого засудили за участь у захопленні 46-річного чоловіка у жовтні 2014 року. Він сидітиме у в"язниці 5 років.