Нардеп Барна знає, як зробити горілку якісною

поділитись

0

388

На думку депутата Барни, є всі важелі впливу для боротьби з контрафактним спиртом в Україні.

Депутат Олег Барна вважає, що на керівні посади державних спиртових заводів, міністерству аграрної політики необхідно призначати людей, не причетних до схем з виробництва контрафактного спирту.

Міністерство Павленко, на думку депутата Барни, має всі важелі впливу для боротьби з контрафактним спиртом в Україні. І почати необхідно з кадрових змін на спиртзаводах.

"Все починається з кадрової роботи - призначення відповідно директорів спиртових заводів, в тому числі і гендиректора" Укрспирту, які, в першу чергу, будуть зацікавлені в тому, щоб контрафактний спирт не виготовлявся. І якщо ці особи будуть призначені на державній ланці в Києві - в управлінні концерну, якщо будуть призначені відповідні директора на кожному спиртзаводі - повірте, ця проблема відпаде автоматично ", - зазначив народний обранець.

Читайте також: Глава НБУ виплатила борги втікачів корупціонерів - Дубинський

Олег Барна вважає: "Мінагроплітікі має достатні адміністративні можливості щодо попередження виготовлення" лівого "спирту і, тим більше, його реалізації на спиртзаводах. Тобто, вони мають можливість разом з фіскальною службою - теж контролюючим органом - це зробити. На це потрібна лише відповідна воля".

Нагадаємо, контрафактний спирт був недавно виявлений на трьох державних спиртових заводах: на Угерському державному спиртзаводі Львівської області, на Львівському державному спиртзаводі ДП "Струтинський спиртзавод", а також на Івано-Франківському державному спиртзаводі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
кадрові зміни, контрафактний спирт, Олег Барна, Укрспирт
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.10.2017
У Харкові до сих пір обговорюють резонансну ДТП і не вірять, що винних покарають
0
0
17:37 23.10.2017
Статистика останніх років приголомшує
0
0
17:08 23.10.2017
Зараз ситуація в Україні нагадує ситуацію в Грузії за часів диктатури Саакашвілі
0
0
17:06 23.10.2017
Деякі речі чомусь виявилися поза увагою суспільства
0
0
16:46 23.10.2017