NASA, слідом за успішним збором врожаю червоного салату, оголосило про плани відправити в космос генетично змінені бактерії. Агентство хоче перевірити, чи зможуть астронавти вирощувати такі бактерії на орбіті і використовувати їх, як джерело енергії.

Про це повідомляє Еngadget.

Проведення експерименту заплановано на 2017 році. Під час нього вивчатимуть бактерії Anaebena. Вони в процесі фотосинтезу виробляють цукор. Його може згодовувати іншим генетично модифікованим бактеріям в системі PowerCell. "Бактерії другого ступеня" вже почнуть виробляти хімікати, їжу, паливо і навіть ліки для мандрівників у дальній космос.

"Перші європейці, які прибули до Америки, не брали з собою запасів їжі на все життя, - сказав Лінн Ротшильд з дослідницького центру NASA.

Читайте також: Плаваючий робот буде отримувати енергію з брудної води

Популярні новини зараз

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

Дорофеєва показала себе такою, якою її знає лише Дантес: неймовірно миле фото

Тіна Кароль відповіла Дану Балану взаємністю: "Шукали дуже довго"

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Показати ще

Їм, за його словами, доводилося добувати собі все необхідне вже на новому місці проживання.

Бактерії будуть шість місяців летіти на борту німецького супутника. Таке випробування покаже, чи зможуть вони виживати в космосі. Крім того, цей супутник буде симулювати гравітаційне поле Марса, Місяця і далекого космосу. Це потрібно для того, щоб вивчити, наскільки бактерії підходять для колоній на інших планетах і космічних станцій.