Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк віддав розпорядження відключити опалення у тих рігонах, де це можливо відповідно до температурного режиму.

Він вважає, що "необхідно зупинити обігрів атмосфери", бо на дворі температура сягає позначки вище 10 градусів, а батареї при цьому взагалі +50.

За законом органи місцевого самоврядування мають припинити обігрів повітря. Часом, у мене таке враження, що деякі компанії з теплопостачання спеціально якнайдовше опалюють домівки українців, щоб виставляти їм високі рахунки за дорогі комунальні послуги та теплопостачання", - сказав Яценюк.

Раніше голова Міненерговугілля Демчишин анонсува передчасне припинення опалювального сезону через сприятливу погоду, але Кабмін несподівано подовжив його до 30 квітня.

ВАрто відзначити, що напередодні кияни та жителі регіонів почали масову акцію в соцмережах на підтримку припинення опалювального сезону, де просили чиновників припинити витрачати мізерний бюджет.

Популярні новини зараз

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

Арсен Мірзоян показав, як снідає без Тоні Матвієнко: "Сам себе не з'їсть"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще