Мешканці Німеччини щомісячно тратять 40% сімейного бюджету на оплату комунальних послуг. На відміну від українців, вони самостійно обирають собі постачальника в той час, коли українцям нав'язали монополіста. Про це пише obozrevatel.com.

У виданні кажуть, що найдорожчим для німців є обігрів будинків. Середній рахунок за спожите тепло складає до 130 євро. Крім того, німці масово використовують електроплити для приготування їжі, українці ж, на загал, користуються газовими плитами для приготування їжі. Цікаво й те, що оплата за електроенергію не входить до загального рахунку за компослуги, а середній рахунок за світло в Німеччині становить понад 100 євро.

Читати також: Комунальники Києва привласнили 1, 5 млн від парковок

Виявилось, що американці для підтримання порядку в будинках та прибудинкових територіях витрачають лише 2% від бюджету, поляки ж витрачають більше – до 15%.

Нагадаємо, в Україні для оплати комунальних послуг розробили спеціальну систему субсидій, яка дозволяє економити найбільш вразливим верствам населення. У порівнянні з січнем 2015 комуналка подорожчала на 100, 8%.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою «Там буде аж земля горіти»: тарологиня розповіла, чи знищать ЗСУ сухопутний коридор росіян до Криму Деяким українцям можуть списати борги за комунальні послуги: кому пощастить
Показати ще