Навіть Google висміяв "відкриття" NASA

поділитись
Браузер Google відзначив знаменну подію у сфері науки та присвятив свій черговий дудл сенсаційному відкриттю вчених NASA

Браузер Google відзначив знаменну подію у сфері науки та присвятив свій черговий дудл "сенсаційному" відкриттю вчених NASA, які заявили 22 лютого про знайдення нової зоряної системи, на якій може існувати життя.

Нагадаємо, вчора відбулась конференція під назвою "Відкриття за межами нашої Сонячної системи", на якій представники американського космічного агентства NASA повідомили про існування Зоряної системи Trappist-1, яка нараховує сім екзоплент, три з яких схожі на нашу та можливо є придатними для життя.

Інтерактивний дудл коротко переповідає наукове відкриття дослідників, та показує, що крім Землі є ще інші планети, які можливо мають усі умови для життя.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у середу, 22 лютого, спеціалісти NASA провели прес-конференцію з астрономами і палеонтологами з усього світу, яку присвятили унікальному відкриттю за межами Сонячної системи. Йшлося про відкриття семи нових екзопланет, які знайшли на орбіті одиночної зірки TRAPPIST-1 - червоного карлика в сузір'ї Водолія. Вони розташовані на відстані 40 світлових років від Землі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
NASA, відкриття, планета, позаземне життя
Представники Microsoft заявили про спробу злому їх системи
0
0
23:48 17.03.2018
Новинка порадує покупців нюансами
0
0
21:38 17.03.2018
В кінці реклами на екрані висвітився баг в роботі iOS 11, пов'язаний з розкриттям повідомлень
0
0
16:48 17.03.2018