Найбільш затребуваними й високооплачуваними професіями в Україні будуть агрономи, медики та спеціалісти в ІТ-сфері. Попит на них не буде зменшуватися протягом найближчих років.

"У ТОП найбільш перспективних в Україні професій і за затребуваністю у роботодавців, і за рівнем заробітної плати є професії у галузі IT, медичній галузі, інженерні професії та висококваліфіковані спеціалісти у аграрній сфері", – зазначив виконуючий обов'язки Голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, передає прес-служба відомства.

Він додав, що у розрізі робітничих спеціальностей найбільш затребуваними будуть трактористи, кухарі, швачки, водії та будівельники. Кравченко наголосив, що рівень середньої заробітної плати кваліфікованого кухаря становитиме майже вісім тисяч гривень, а тракторист за рік отримуватиме до 120 тисяч гривень.

Читайте також: Чехія працевлаштує 5 тисяч українців

У Держслужбі зайнятості зазначили, що у їхньому відомстві бажаючі можуть безкоштовно опанувати найбільш перспективні професії в країні. Протягом січня-квітня цього року професійне навчання пройшли 85,9 тисяч безробітних. Серед них 20,2 тисяч людей навчалися у Центрах професійно-технічної освіти. Найбільш популярними серед безробітних були професії перукаря, кухаря, електрогазозварника, тракторист-машиніста, водія, продавця та швачки.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще